بالابر صنعتی

معرفی بالابر صنعتی 

بالابر صنعتی Industrial lift یکی دیگر از انواع بالابر می باشد که به دو دسته متحرک و ثابت تقسیم شده است. در ادامه این متن به اطلاعات بیشتر از این نوع بالابر و انواع بالابر ثابت و متحرک صنعتی می پردازیم پس برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت بالابر صنعتی

قیمت بالابر صنعتی به موارد مختلفی از جمله موارد که ذکر می کنیم حجم بالابر یا ابعاد که در نظر گرفته می شود همچنین نوع مواد که در ساخت آن باید به کار برود بستگی دارد. مشتریان با توجه به کاربرد بالابر نوع آن را مشخص می کنند و سفارات را ثبت می کنند. بنابر این بعد از انجام مراحل کامل سفارشات قیمت انواع بالابر صنعتی را شرکت های تولیدی برای مشتریان ارایه می دهد.

 

شرکت های زیادی تولید انواع بالابر را انجام می دهد اما اکثرا به دنبال کسب سود می باشد و به دنبال تولید محصول با کیفیت نیستند با این حال افرادی زیادی هستند که به تولید بالابر های صنعتی با کیفیت بالا می پردازند شما قبل از خرید با کمی تحقیق خواهید دید که به شرکت معتبر دسترسی پیدا می کنید.

ما یکی از شرکت های که سالهاست در این زینه فعالیت می کند و تجربه بالا در تولید انوع بالابر دارد را با اطمنان بالا به شما معرفی می کنیم.

شرکت آتیه بالابر یکی از شرکت های معتبر در سراسر کشور می باشد همانطور که اشاره کردیم سالهاست در این زمینه فعالیت می کند که این به معنی برخوردار بودن از تجربه ای بیشتر می باشد و در نهایت به تولید محصول با کیفیت می انجامند.

علاوه براین آتیه بالابر سعی در فروش بالابر صنعتی با قیمت مناسب می باشد که ممکن است دغدغه بیشتر افراد قیمت بالا محصولات باشد. این شرکت از مجوز استاندارد بین المل برخوردار می باشد. پس با اطمنان بالا می توانید به خرید انواع بالابر مورد نظر خود از این شرکت بپردازید.

قیمت بالابر صنعتی

خرید بالابر صنعتی همراه با ضمانت

خرید بالابر های صنعتی یکی از مهمترین گام بعد از انتخاب محصول می باشد که باید به خرید بالابر صنعتی دقت بالای به عمل آوریم که در آینده نه چندان دور دچار خسارت مالی و جانی نشویم. بنابر این قبل از خرید باید تحقیقات لازم را انجام دهیم و از شرکت معتبر خرید انواع بالابر های صنعتی را انجام دهیم. شرکت های زیادی در تولید انواع بالابر می پردازد و اغلب به تولید محصولات با کیفیت می پردازند از جمله شرکت اتیه بالابر می باشد و تجربه بالا در این زمینه دارد شرکت آتیه یکی از شرکت های است که محصولات خود را با قیمت مناسب و با کیفیت بالا در سراسر کشور به فروش می رساند.

فروش بالابر صنعتی در شهرهای مختلف

شرکت آتیه بالابر یکی از شرکت پرفروش انواع بالابر صنعتی در سراسر کشور به شمار می آید. مهندسین شرکت آتیه بالابر که سازنده بالابر های صنعتی می باشد و تمام تلاش خود را برای تولید محصول با کیفیت می کند به دلیل اینکه رضایت مشتری برای آنها در الویت می باشد تا اینکه ضرر مالی و جانی نبیند. در ادامه این متن به برخی از مناطق کشور که آتیه بالابر پرفروش ترین بالابر را داشته است اشاره می کنیم پس با ما همراه باشید.

 • فروش بالابر های صنعتی در تهران 
 • فروش بالابر های صنعتی در کرج 
 • فروش بالابر های صنعتی در خوزستان 
 • فروش بالابر های صنعتی در اهواز 
 • فروش بالابر های صنعتی در خراسان رضوی 
 • فروش بالابر های صنعتی در اصفهان 
 • فروش بالابر های صنعتی در کرمان 
 • فروش بالابر های صنعتی در مازندران 

معرفی انواع بالابر صنعتی

بالابر های صنعتی انواع مختلف دارد که با پیشرفت علم دانشمندان به ساخت انواع بالابر پرداختند. امروزه بالابر ها کاربرد گسترده ای در زندگی مردم دارد که بیشترین نیاز آنها را برآورده می کند به طور مثال بالابر ساختمانی که در ساختمان سازی به کار می رود در قدم اول سهولت اجرا را برای کارگران بالا می برد اما در نهایت که مهمترین مرحله به شمار می آید این است که سرعت ساخت و ساز را بالا می برد.

ساختمان سازی که با سرعت بالا به اجرا در می آید سبب سود دهی در موارد که کارخانه باشد می شود و اینکه سبب مهمترین مسئله یعنی صرفه جویی در هزینه می شود. پس با این حال دانستید که بالابر چه نقش مهمی را در زندگی روزمره افراد دارد. در ادامه متن به انواع آن می پردازیم برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

 • بالابر صنعتی متحرک

این نوع بالابر یکی دیگر از انواع بالابر صنعتی می باشد. این نوع بالابر متحرک که به نوبه خود انواع مختلف دارد و در موارد مختلف کاربرد دارد بنابراین برای اطلاعات بیشتر شما به برخی از بالابر های محترک اشاره می کنیم پس با ما همراه باشید.

 1. بالابر صنعتی متحرک هیدورلیکی 
 2. بالابر قیچی صنعتی 
 3. بالابر نفر بر متحرک  
 4. بالابر پرتابل متحرک صنعتی 
 5. بالابر کارگاهی صنعتی متحرک 
 • بالابر صنعتی ثابت

ساخت بالابر صنعتی ثابت به طور متفاوت انجام می شود که هر کدام با توجه به کارکرد آن در موارد مختلف به کار می رود. یکی از انواع آن، بالابر صنعتی وینچی ثابت می باشد که از مزیت زیادی برخوردار می باشد. در ادامه این متن می خواهیم به انواع ثابت آن بپردازیم.

 1. بالابر فروشگاهی ثابت Fixed store lift
 2. بالابر هیدرولیکی ثابت 
 3. میز بالابر های ثابت 
 4. بالابر های نفری ثابت 
 5. داکلولر های ثابت 
 6. بالابر باربری ثابت 
 7. بالابر نفربری ثابت Fixed lifting lift 

کاربردهای گسترده بالابر صنعتی 

محصولاتی را که شرکت های تولید کننده به تولید آن می انجامد مسلما کاربردی می باشد که احتیاجات روزمره افراد را بر طرف می کند. بنابر این محصولاتی که در چرخه تولید می رود کاربرد های نیز دارد که بالابر صنعتی نیز از این امر مستثنی نیست پس کاربرد های دارد که در ادامه این متن می خواهیم به برخی از موارد آن اشاره کنیم. 

 • استفاده در تعمیر ساختمان
 • به کاربردن بالابر های صنعتی در تمیز کاری پنجره ها 
 • کاربرد در مساجد
 • استفاده در انبار ها 
 • به کاربردن در کارخانجات و صنایع 
 • به کاربردن در شهرداری برای تعمیر پایه های برق 
 • استفاده از بالابر های صنعتی در تعمیرات شهربازی 
 • به کاربردن بالابر های صنعتی برای تعمیرات و نصب تجهیزات در سالن های ورزشی 

مزایای بالابر صنعتی 

بالابر صنعتی انواع گوناگونی دارد که هر کدام در موارد مختلف کاربرد دارد و از مزیت متفاوت برخوردار می باشد همچنین مشتریان با توجه به نیاز خود نوع آن را مشخص و خریداری می کند. بالابر صنعتی نیز مانند سایر محصولات از مزایایی برخوردار می باشد که در زیر به برخی از موارد آن اشاره می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. 

 • بالابر های صنعتی دارای مقاومت بالا جهت انتقال بار می باشد.
 • دارای قابلیت حمل افراد است.
 • بالابر های صنعتی دارای قابلیت نصب کابین نیز هستند. 
 • این نوع بالابر از حرکت نرم و با صدای کم برخوردار می باشد.
 • از ظرفیت های متفاوت برخوردار هستند. 
 • بالابر های صنعتی از نصب سریع و در عین حال با دوام بالا برخوردار می باشد. 
 • از طراحی متنوع و زیبا برخوردار است.

شرکت آتیه بالابر یکی از شرکت های معتبر در سطح کشور می باشد و از مهندسین زبده برخوردار می باشد این شرکت سالهاست که در این زمینه فعالیت می کند. مهندسین آتیه بالابر تمام تلاش خود را در ساخت محصول با کیفیت می کند و از مواد مرغوب در ساخت انواع بالابر به کار می برد. دقت که در ساخت این نوع بالابر در شرکت آتیه بالابر به کار برده است سبب افزایش  قیمت انواع بالابر شده است. ممکن است قیمت بالابر در این شرکت بالا باشد اما در نهایت بعد از خرید بالابر به شما اطمنان می دهد که محصول با کیفیت در اختیار شما می گذارد. پس می توانید از همه نوع خدمات این شرکت بهره مند شوید.

قیمت بالابر صنعتی چقدر است؟

قیمت این نوع بالابر به موارد مختلف از جمله مواد که در ساخت آن به کار می رود و ابعاد که در نظر گرفته می شود بستگی دارد این به آن معناست که برای اینکه به قیمت دقیق دسترسی پیدا کنید باید ابتدا به شرکت مورد نظر تمام سفارشات از قبیل نوع کارکرد که باید بالابر برای شما داشته باشد و … را انجام دهید.

هزینه نصب بالابر صنعتی چقدر است؟

هزینه نصب این نوع بالابر به موارد مختلف بستگی دارد از جمله که مهمترین مورد نیز به شمار می آید مهندسین نصب بالابر می باشد مهندسین که از شرکت معتبر و با تجربه بالا باشد از تجهیزات با کیفیت و نقشه ای که از قبل توسط طراحان آن شرکت طراحی شده است برای نصب بالابر استفاده می کنند.

بالابر صنعتی چه کاربردهایی دارد؟

نوع ثابت و متحرک آن کاربردهای متفاوتی دارد. ولی بطور کلی برای کارخانجات، صنایع بزرگ، انبارها،سالن های ورزشی، شهرداری،مساجد و… استفاده می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *