استاکر دستی یک دستگاه جهت بلند کردن پالت و بار می باشد. ارتفاع آن معمولا 170 سانتی متر می باشد . به کمک لیفتراک دستی تخلیه بار از ماشین های باربری در فروشگاه ها ، تولیدی ها ، لاجستیک و… انجام می شود . لیفتراک دستی برای حمل بار به روی چرخ بوده است. همچنین روی شاخک های خود قرار گرفته و بیشتر برای جا به جایی در سطوح صاف استفاده می گردد.

از استاکر دستی برای بلند کردن بارهایی که روی پالت قرار دارد استفاده می گردد. استفاده از این وسیله کاربردی و مفید برای فروشگاه ها ، کارگاه ها و… برای مقرون به صرفه و مفید می باشد. حداکثر ظرفیت استاکر دستی ، دو تن و در ارتفاع 4 متر می باشد. هرچه ارتفاع بالاتر برود ظرفیت وزنی که می تواند حمل کند کمتر می شود.

برای حرکت عمودی از تلمبه زدن به دست یا قدرت پا بوسیله جک استفاده می شود. حرکت افقی نیز به وسیله چرخ ها و هل دادن انجام می شود. یکی از موار بسیار مهم که در لیفتراک دستی لحاظ شده است امنیت و ایمنی بالای کاربر آن است. کاربر لیفتراک دستی با نیروی کششی آن را به حرکت در می آورد. همان طور که از اسم این دستگاه پیدا است تمامی کارها با این دستگاه به صورت دستی انجام می گیرد. در صورت ایجاد مشکل یا آسیب به دستگاه با هزینه اندک رفع می گردد.این دستگاه در تناژ یک الی سه تن و همچنین ارتفاع 160 تا 350 سانتی متر قابل تهیه می باشد.

بالابر هیدرولیک

مشخصات فنی لیفتراک دستی

تحمل وزن : از یک الی 3 تن

ارتفاع کل دستگاه متناسب با تناژ: 190 ، 200 ، 210 ، 220

ارتفاع بالابری:160 ، 200 ، 250 ، 300 ، 350

برای اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس: 09120879186

محصولات مرتبط:

استاکر دستی مدل AT 99

استاکر برقی مدل AT 99

استاکر شارژی مدل AT 99

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *