بالابر مغازه

ساخت بالابر مغازه آتیه بالابر

یکی از بالابر های هیدرولیکی که عموم مردم از آن استفاده می کنند، بالابر مغازه یا بالابر فروشگاهی است. همچنین این نوع بالابر از اجزای مختلف ساخته شده است که از روش های متفاوت کنترل می شود. مغازه های که از تعدا طبقات برخوردار می باشد بیشترین استفاده را از بالابر های فروشگاهی می برند. کسانیکه از فروشگاه ها  یا مغازه های دو طبقه ای برخوردار می باشند معمولا طبقه بالا و یا طیقه زیرین اتاق و یا  انبار دارند جهت سهولت رفت و آمد نفر و حمل بار بین طبقات از این نوع بالابر  استفاده می کنند. 

اطلاع از قیمت بالابر

اطلاع از قیمت بالابر

قیمت بالابر مغازه (فروشگاهی)

قیمت بالابر مغازه بستگی به ابعاد مورد نظر، اجزای به کاربرده شده در ساخت و… بستگی دارد. هزینه نصب بالابر فروشگاهی و ارسال آن در مناطق مختلف تاثر مستقیم بر روی قیمت بالابر فروشگاه دارد. گرو صنعتی آتیه بالابر با مهندسین مجرب که در تولید انواع بالابر از جمله بالابر فروشگاهی می پردازند این شرکت علاوه بر آنکه سعی می کنند تولید محصول را با بهترین کبفیت انجام دهند بر روی قیمت محصول نیز توجه بسزایی دارند زیرا اکثر مشتریان علاوه بر کیفیت دغدغه قیمت نیز دارند به همین دلیل این شرکت بالابر فروشگاهی را و همچنین سایر بالابر ها را با قیمت مناسب در بازار عرضه می کند. 

قیمت بالابر مغازه
قیمت بالابر مغازه
نامظرفیتقیمت
قیمت بالابر فروشگاهی 1 متری هیدرولیکی300 تا 1000 کیلوگرمی19 تا 25 میلیون
قیمت بالابر فروشگاهی 2 متری هیدرولیکی 300 تا 1000 کیلوگرمی 25 تا 29 میلیون
قیمت بالابر فروشگاهی 3 متری هیدرولیکی 300 تا 1000 کیلوگرمی 30 تا 34 میلیون

خرید بالابر فروشگاهی

عموم مردم زمانی که نیاز به این نوع بالابر پیدا می کنند ابتدا سوالی که در ذهن آنها می آیند این است که از کدام فروشگاه یا شرکت خرید بالابر مغازه را انجام دهند زیرا نوع شرکت یعنی اینکه شرکت معتبر بر کیفیت و اعتبار قطعی محصول تاثر بسزایی می گذارند. پس بهتر است هموطنان خرید بالابر را از شرکت که دارای اعتبار بیشتر است و نیز شناخته شده است انجام دهند که مبادا در آینده نه چندان دور دچار خسارت جبران ناپذیری شوند. شرکت آتیه بالابر فروش بالابر فروشگاهی را در بازار با بهترین قیمت به انجام می رساند.

نصب بالابر مغازه

نحوه نصب بالابر فروشگاهی مهمترین گام بعد از شناخت کیفیت محصول می باشد. پس باید به انتخاب فردی که نصب را انجام می دهد دقت کافی را داشته باشیم تا دچار خسارت مالی نشویم. نصاب بالابر فروشگاهی باید مهندس خبره از شرکت شناخته شده و معتبر باشد. شرکت آتیه یکی از شرکت های معتبر می باشد که از مهندسین خبره برخوردار است این شرکت نصب بالابر مغازه را در سراسر کشور با بهترین کیفیت به انجام می رساند. برای اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرماید.

نصب بالابر فروشگاهی در تهران و دیگر استانها

آتیه بالابر نصب بالابر های فروشگاهی را در همه نقاط کشور انجام می دهند اما قبل از نصب بالابر کارشناس ماهر از محل نصب بازید به عمل می آورد و سپس تولید را با توجه به مکان مورد نظر طبق سفارش مشتری انجام می دهند. همچنین از جمله استان های که نصب بالابر را به انجام رسانده و بیشترین خدمات را  ارائه داده است در زیر به آن اشاره می کنیم .

 • نصب بالابر فروشگاهی در استان تهران
 • نصب بالابر های مغازه در مشهد 
 • نصب بالابر های مغازه در استان اصفهان
 • نصب بالابر های فروشگاهی در تبریز
 • نصب بالابر فروشگاهی در شیراز

انواع بالابر مغازه

بالابر مغازه انواع مختلف دارد و نیز در سایز و ابعاد متفاوت ساخته شده است. مهندسین ساخت و ساز بالابر در ساخت انواع بالابر های مغازه دقت بالای به عمل می آورند که مبادا در حین استفاده سقوط کند و مقاومت کافی را ندشته باشد پس با گزراندن قطعات از فلتر آزمایشگاهی تلاش می کنند محصول را با بهترین کیفیت تولید کنند. در ادامه این متن به چند مورد از انواع بالابر های فروشگاه می پردازیم. 

 • بالابر متحرک فروشگاهی 
 • بالابر هیدرولیکی فروشگاهی 
 • بالابر مغازه برقی
 • بالابر وینچی فروشگاهی 

مزایای بالابرهای مغازه

 بالابر های مغازه یکی از بالابر های پر کاربرد می باشد این بالابر علاوه بر مغازه و فروشگاهای تجاری در مکان های که از پله کم برخوردار است مانند مدارس برای معلولین استفاده می کنند.  بالابر فروشگاهی نیز مانند سایر محصولات از مزایایی برخوردار می باشد که در ادامه این متن به مزایای بالابر های مغازه می پردازیم.

 • دارای ابعاد کوچک می باشد. 
 • مکان کمی را برای نصب در بر می گیرد. 
 • موتور این بالابر از قدرت بالایی برخوردار می باشد.
 • این بالابر به دلیل سایز کوچک طراحی فوق العاده ای دارد.

کاربرد بالابر های مغازه

از این نوع بالابر در مکان های مختلف استفاده می کنند اما از جمله مکان های که بیشترین کاربرد را دارد ساختمان های تجاری و فروشگاهای دوطبقه ای می باشد. بالابر های مغازه جهت جابه جایی افراد و جابه جایی نفر در بین طبقات استفاده می شود. همچنین این نوع بالابر در مکان های کوچک که قابلیت ساخت پله رو ندارد بیشترین کاربرد را دارد.

 • از این نوع بالابر برای جابه جایی بار در کارگاه های صنعتی، مغازه های کوچک، ساختمان تجاری و … استفاده می کنند از این نوع بالابر در مکان های ذکر شده برای سهولت عمل و در برگرفتن جا کمتر استفاده میکنند.
 • بالابر فروشگاه برای انتقال نفر در بین طبقات در فروشگاه ها کاربرد دارد اما برای استحکام و امنیت بیشتر باید در ساخت این نوع بالابر از سیم های محکمتر استفاده کرد.
 • بالابر معازه در مکان های که از پله های کمی برخوردار است مانند درب ورودی مدارس برای افراد معلول استفاده می کنند.

مشخصات فنی بالابر فروشگاهی

قطعات بالابر فروشگاه

یکی از مهمترین عامل که به قیمت بالابر فروشگاه و نیز سایر بالابر ها تاثر فراوانی می گذارند انتخاب و به کاربردن نوع قطعات مورد نظر در ساخت بالابر می باشد، زیرا قطعات که دارای کیفیت بالا باشند سبب بالا رفتن قیمت محصول نیز می شود. گرو صنعتی آتیه بالابر تمام تلاش خود را برای تولید محصول یا بالابر های مغازه با بهترین کیفیت می کنند. قطعات بالابر فروشگاهی را با دقت بالا و تمام مراحل آزمایشگاهی تولید می کنند. در زیر چند مورد از قطعات این  بالابر را نام برده و به بررسی آن می پردازیم.

 • کفی بالابر فروشگاهی

کف بالابر مغازه در ابعاد مختلف طراحی می شود همچنین جنس که در ساخت این بالابر در نظر گرفته می شود و در نتیجه ساخته می شود از آلمونیوم، استیل و آهن می باشد. کیفیت جنس به کار رفته شده در ساخت این نوع بالابر به میزان دوام و طول عمر تاثر دارد به همین دلیل تمام تلاش خود را می کنند که این نوع بالابر را با بهترین کیفیت و مقاومت بالا تولید کنند.

 • پاور یونت Power Unit

پاور یونت در بالابر مغاز به تنهایی یک سیستیم مجزا می باشد که از قطعات مختلف ساخته شده است. این بخش کارکرد مجزا دارد.

 • دکل بالابر فروشگاهی

 این نوع بالابر دارای دکل می باشد که به شکل عمودی حرکت می کند دکل نقش اصلی برای جابه جایی بار و افراد را دارد. در حقیقت دکل مدیریت فشار که به کف بالابر وارد می شود را بر عهده دارد. و از حرکت نامتعادل جلوگیری می کند.

 • شیر کنترول Control valves

شیر کنترول یکی دیگر از مزیت های لیفتر مغازه به شمار می آید. شیر کنترول این امکان را به فرد می دهد که در زمان های متفاوت با توجه به بار که سنگین یا سبک باشد میزان سرعت را به دلخواه کنترول کرده و کم و زیاد کند.

 • شیر برقی Solenoid valve

شیر برقی در حین پاین آمدن بالابر مورد استفاده قرار می گیرد یعنی اینکه در زمان که از بالابر استفاده می کنند و از بالا به سمت پاین می آید بالابر نیاز به روشن شدن موتور ندارد و از شیر برقی به عنوان نیروی کمکی برای پاین آمدن استفاده می کند.

نقشه بالابر فروشگاهی

نقشه بالابر مغازه از مهمترین مورد برای ساخت و نصب آن می باشد. طراحان ماهر نقشه همه موارد را آماده می کنند و طبق آن مهندسین ساخت و ساز تولید بالابر را ادامه می دهند. همچنین نصب بالابر نیز طبق نقشه ای که از قبل توسط طراحان تهیه شده است انجام می شود. طراحان شرکت آتیه با تجربه ای که دارند و سالها در این زمینه کار کرده است بهترین نقشه را که بدون نقص باشد با دقت طراحی می کنند. پس برای ارتباط با کارشناسان ما جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرماید.

قیمت بالابر مغازه چقدر است؟

قیمت بالابر فروشگاهی به ابعاد مشخص شده، جنس به کار گرفته شده و نیز به مسافت ارسالی بستگی دارد. همچنین نکته ای که قبل خرید باید به آن توجه کرد و همه مشتریان ابتدا به این مسئله می پردازد اینکه آیا محصول که خریداری می کنم از کیفیت بالا برخوردار است یا نه سپس یه قیمت می پردازد برای اینکه از این امر خیالتون آسوده باشد باید از شرکت معتبر خرید خود را انجام دهید. گرو صنعتی آتیه بالابر انواع بالابر را با کیفیت بالا تولید و به قیمت مناسب در بازار عرضه می کند.

هزینه نصب بالابر فروشگاهی چقدر است؟

هزینه نصب به نوع کاربرد که تعین کننده نوع و ابعاد بالابر های مغازه است بستگی دارد همچنین میزان مسافت طی شده توسط نصابان نیز تاثر بر هزینه دارد به دلیل اینکه ارایه نصب اطراف تهران با کرمان و مازندران فرق می کند. اما شرکت آتبه بالابر نصب همه نوع بالابر را به هزینه مناسب در سراسر کشور توسط مهندسین ماهر انجام می دهند.

مزایا بالابر فروشگاهی چیست؟

هر بالابر مسلما مزایایی دارد که بالابر فروشگاه از این امر مثتثنا نیست. از مزایایی بالابر های مغازه را به میزان مقاومت می توان اشاره کرد زیرا مهندسین قطعات که در ساخت این بالابر به کار می برند از فلتر های آزمایشگاهی رد می کنند به دلیل اینکه در آینده مشتریان دچار خسارت و یا سقوط بالابر نشوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *