بالابر
تماس با ما
تماس با ما

بالابر چیست ؟

بالابر به دستگاهی گفته می ‌شود که از آن برای حمل بار و نفر، یا کار در ارتفاع و یا در خطوط تولید جهت انتقال بار و هم آسان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد این ماشین آلات به قدری افزایش یافته که عبارت ” قیمت بالابر ” یکی از مهمترین عبارت ها در موتورهای جستجو می باشد .

اما بالابر چیست؟ طرز کار آن چگونه است؟ انواع آن کدام است؟ برای اطلاع از مواردی این چنینی با شرکت آتیه بالابر همراه ما باشید.

در جهت ثبت سفارش آگهی خود در سایت تخصصی آسانسور و بالابر می توانید فرم تماس با ما را کامل نمایید یا با شماره تلفن 09120879186 تماس حاصل فرمائید.

 

انواع بالابر

بالابرها معمولا براساس سیستمی که کار می کنند دسته بندی می شوند . همچنین آن ها را بر اساس ارتفاع و کاربردی که دارند نیز دسته بندی می کنند .

البنه لازم به ذکر است که بیشتر بالابرها به صورت ترکیبی کار می کنند و از ساز و کار های مختلفی برای بهبود عملکرد خود بهره می گیرند . برای مثال تعدادی از آنها را فارغ از نوع دسته بندی بیان می کنیم .

 • هیدرولیکی .
 • تلسکوپی .
 • عنکبوتی .
 • زنجیری.
 • کابلی .
 • آکاردئونی .
 • مفصلی .

لازم به ذکر است که هر کدام از موارد نام برده شده در جاهای مختلف به صور مختلف مورد استفاده قرار می گیرند .

برای مثال تعدادی از آنها به صورت ثابت و برخی نیز به صورت سیار مورد استفاده قرار می گیرند . به عنوان نمونه از موارد کاربرد این بالابرها می توان به عنوان خودروبر، نفربر و باربر اشاره نمود .

بالابر 1

دسته بندی بالابر

با توجه به قابلیت و کاربرد هایی که دارند در دو دسته ی کلی قرار می گیرند که شامل:

بالابرهای صنعتی سیار

بالابر صنعتی سیار

برای کار در ارتفاعات چون رنگ آمیزی،نصب تجهیزات،ساخت ساختمان و… یا حمل بار و جابه جایی افراد در بین طبقات به یک بالابری نیاز است که با اطمینان خاطر بتوان از آن استفاده کرد و در صورت نیاز بتوان آن ها را جابه جا کرده و به مکانی دیگر انتقال داد. به نام بالابر سیار معروف هستند که دارای دو مکانیزم خود کششی و هلی هستند.

نیروی بالابرهای خودکششی از طریق دو نیروی دیزلی یا برقی تامین می شود که این امکان را به اپراتور می دهد به راحتی وسیله را بدون نیاز به کمک انسانی جابه جا کند.

طریقه ی حرکت این دستگاه به این صورت است که به جای هل دادن از پنلی که در زیر دستگاه تعبیه شده است جا به جا کرد و به محل مورد نظر انتقال دهد.

در بالابرهای هلی دستگاه با کمک نیروی انسانی یک نفره یا چندین نفره جابه جا شده و به محل مورد نظر منتقل می شود.

بالابر صنعتی ثابت

ظرفيت از 400 كيلوگرم تا4000كيلوگرم ،جنس ريل T آسانسوري مي باشد.
این وسیله با سیستم هیدرولیکی کار می کند و قابليت استفاده در كارگاه ها و كارخانه هاي صنعتي در ابعاد، ظرفيت ها و ارتفاع هاي مختلف را دارد . مجهز به شير BLAIN آلمان،جهت حركت بي صدا و نرم دستگاه می باشد .
بالابر هيدروليک ازامنيت بالايي برخوردار مي باشند و به هيچ عنوان خطر سقوط وجود ندارد.
 
بالابر 2
 

بالابر 3

ویژگی های مکانیزم انواع بالابر

زنجیری

همانطور که از نامش پیداست دارای مکانیزیم زنجیر و وینچ است و بار به کمک این دو مکانیزم که در این وسیله طراحی شده است به حرکت در می آید.همچنین برای جلوگیری از خطرات جبران ناپذیر می توان از زنجیر های دوبل و ضد سقوط استفاده کرد.

 نفربر

وسیله ای است که برای جابه جایی افراد در ارتفاعاتی که دسترسی به آن ها غیر قابل ممکن می باشد ساخته شده است.

این وسیله بیشتر مورد استفاده ی افرادی است که در ارتفاعات مانند رنگ کاری ساختمان ،نصب تجهیزات ، ساختمان سازی و… کار می کنند.

کابلی

بالابرهای کابلی مکانیزمی همانند بالابر زنجیری دارند با این تفاوت به در ساختار آن به جای زنجیر کابل تعبیه شده است و بار توسط آن به حرکت در می آید.

هیدرولیکی

بالابرهای هیدرولیکی دارای مکانیزم هیدرولیک و مدار هیدرولیک است و نیروی آن توسط این دو تامین می گردد.

بالابرهای هیدرولیکی را می توان رده بالاترین بالابر در بین انواع آن ها دانست و دارای انواع مختلفی چون آرکادئونی ، جک مستقیم ، بوم لیفت ، و… هستند.

انواع بالابر هيدروليك

بالابرهای هیدرولیک سیستمی است که در آن نیروی بالابری توسط فناوری هیدرولیک و مدار هیدرولیک تأمین می‌گردند .

در این دستگاه چرخشی که موتور ایجاد می کند باعث هدایت روغن از مخزن به سمت پیستون و جک ها شده و در نتیجه این نیرو باعث حرکت کابین به سمت بالا می شود ، در هنگام پایین آمدن نیز با ورود برق به موتور شیر تخلیه روغن باز شده و روغن از پیستون ها به داخل مخزن بر می گردد .

به همین دلیل معمولا در هنگام نصب بالابر هیدرولیک ثابت(باربر هیدرولیک و نفربر هیدرولیک ) در مغازه ها و مجتمع صنعتی و تجاری ، یک چاله برای قراردادن مخزن روغن ایجاد می کنند .

از انواع آن می توان به ، با كابين ، نيم كابين ، نفربر ، بيمار بر ، غذا بر ، ویلچر بر ، خودرو بر ، بالا بر نفری مدل فرمان آسانسوری و ….
مخصوص فروشگاه ، رستوران ، انبارها و كارخانجات با ظرفيت متفاوت براي كليه مكانهايي كه محدوديت جا دارند.

نفربر پله رو

ويژگي های بالابر هیدرولیک :

 • بدون نياز به موتور خانه
 • سامانه الكتروهيدروليك ( پاورپك )
 • حركت روان ، بدون لرزش و كم صدا
 • ظريف ، زيبا و با دوام
 • ايمن و با كيفيت عالي
 • نصب سريع و آسان

تجهيزات ايمني ويژه :

حفاظ الكتريكي در اطراف دريچه سقف ، براي زمانيكه شيئي بين حفاظ سكو و دريچه سقف قرار گيرد .
سيني حفاظتي الكتريكي در زير سكو ، براي زمانيكه فرد يا شيئي زير سكو قرار گرفته باشد .
تركيب منحصر به فرد :
يك تركيب منحصر به فرد از سامانه هاي هيدروليكي ، مكانيكي و الكتريكي هماهنگ با هم عمل مي كنند تا بهترين كارآيي و راندمان حاصل شود .

ساختار دستگاه بالابر:

حركت روان و بي صداي ارابه سكو ، توام با سازه و اتصالات فولادي ، تركيب مستحكم و در عين حال زيبايي را ايجاد نموده است.

سازگاري بالابر با نياز مشتري :

اين دستگاه را مي توان با مشخصات مكاني و نياز هاي خاص مشتري سازگار نمود .
سكوي بالابرها بر حسب نياز مشتري با اندازه و شكل و تزئينات خاص قابل ساخت مي باشد .بالابر 4بالابر 5بالابر 6

بالابر هیدرولیک آلومینیومی

سامانه هيدروليك با برق شهري يا باتري قابل شارژ طبق سفارش
انتقال و جابجايي آسان جهت گذر از راهرو ها و درب هاي استاندارد
مجهز به سامانه ضد سقوط
امكان تجهيز به چرخ خودرويي و يدك شدن توسط خودرو ( طبق سفارش )
مجهز به سيستم كاهش ارتفاع ( طبق سفارش )
امكان جابجايي و حركت جانبي دستگاه از روي سكو  ( خود كششي طبق سفارش )
امكان اضافه كردن پايه مخصوص جهت دسترسي آسان به ارتفاع بالاي
صندلي هاي ثابت و سطوح شيب دار در سالن هاي سينما ، آمفي تئاتر و … ( طبق سفارش )
مطابق با استاندارد هاي جهاني و CE مارك اروپا توسط شركت AVTECHNOLO  انگلستان
امكان تجهيز به چرخ  خودرويي ويدك شدن توسط خودرو.(طبق سفارش)
مجهز به سيستم كاهش ارتفاع.(طبق سفارش) پرسش مهر
امكان جابجايي وحركت جانبي دستگاه ازروي سكو.(طبق سفارش)
مطابق بااستانداردهاي جهاني و CE مارك اروپا توسط شركت AVTECHNOLOانگلستان
سامانه هيدروليك با برق شهري يا (باتري قابل شارژ طبق سفارش)
انتقال وجابجايي آسان به دليل طراحي ساده وكارآمد.
مجهز به سامانه ضد سقوط.بالابر 7بالابر 8

باربر هیدرولیکی از انواع بالابر

باربر هیدرولیکی یکی از محصولات محبوب و پر کاربرد مشتریان است. این محصول برای انتقال اجناس و وسایل مختلف در ابعاد و اوزان گوناگون به افراد کمک می کند .

امروزه در اکثر مراکز صنعتی و تجاری از باربر هیدرولیکی استفاده می شود. این باربر های هیدرولیکی معمولا متناسب با جایی که قرار است نصب شوند طراحی می شوند .

به همین دلیل بعد از سفارش باربر هیدرولیکی ، ابتدا کارشناسان مکانی که کارفرما برای نصب باربر در نظر گرفته را مورد بررسی قرار می دهند .  فضا ، ارتفاع و همچنین حد اکثر باری که قرار است بلند کند بسیار مهم است .

کاربرد این نوع بالابر هر روز افزایش میابد و در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد . علت محبوبیت باربر هیدرولیکی مزایایی است که نسبت به سایرین دارد.

 • ایمنی بالایی که برای نیروی انسانی دارد.
 • آلودگی صوتی کم این نوع باربر.
 • بسیار انعطافپذیر و قابل نصب در هر سایز و اندازه ای .
 • قابل سفارشی سازی (مطابق خواست مشتریان)
 • نصب راحت در زمان کم
 • هزینه مناسب آن

خودرو بر هیدرولیکی چیست؟

خودرو بر یکی از محصولات مفید برای جابه جایی اتوموبیل می باشد. در پارکینگ های منازل و تعمیرگاه ها از آن استفاده می شود.

به عنوان مثال خودرو بر هیدرولیک مدل At 33 در پارکینگ ها به ارزش آن آن ساختمان می افزاید و باعث افزایش فضا در پارکینگ می شود. این جک ها دارای قدرت بسیار بالایی هستند و به کمک بازوهای قیچی مانند اتوموبیل را لز سطح زمین بلند می کنند.

میزان قدرت بازوها قابل تنظیم می باشد. محاسبات خاصی وجود دارد که روی بازو ها انجام می گیرد. این کار باید اصولی و به وسیله متخصصین این حوزه انجام شود تا خطری برای اپراتورهای انسانی ایجاد ننماید.

از نفربر هیدرولیکی چه می دانید؟

نفربر هیدرولیکی یکی از محصولات بسیار پرکاربرد شرکت ما می باشد که با بهترین کیفیت و بالاترین میزان ایمنی ساخته می شود.

نفربر برای انتقال افراد بین طبقات مختلف در ساختمان های بلند که فاقد آسانسور هستند یا ساختمان های نیمه کاره به کار می رود.

این وسیله کاربردی باید با امنیت هرچه بیشتر ساخته و یا تعمیر شود زیرا در صورت نداشتن کیفیت کافی صدمات جبران ناپذیری به جان و مال انسان ها خواهد زد.

این نوع نفربر نیز از قانون پاسکال بهره می برد و بسیار اقتصادی و به صرفه بوده و از نیروی بالایی برای جابه جایی برخوردار است.

میز هیدرولیکی خودروبر مدل آکاردئونی چیست؟

میز هیدرولیکی خودروبر مدل آکاردئونی به طور معمول در پارکینگ های بدون سطح شیبدار ، انبار های خودرو برای افزایش فضای و جا به جایی، مکانیکی ها برای بالا بردن اتومبیل و تعمیر آن و … استفاده می شود.

با اعمال فشار بازوهای قیچی مانند یا به اصطلاح آکاردئونی این وسیله باز می شود و جابه جایی را راحت می کند.

این محصول بسیار تخصصی بوده و باید در انتخاب آن دقت نمود. یکی از انواع این خودرو بر ، خودرو بر هیدرولیک مدل At 33 می باشد . برای اطلاعات از جزییات آن و قیمت این محصول به لینک آن مراجعه نمایید.

لیفتراک دستی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

لیفتراک دستی وسیله ای برای جابه جارکردن پالت ها و طور کلی تخلیه بار از ماشین های باربری و بارگذاری می باشد. در کارگاه ها، انبارها ،مغازه ها و… کاربرد فراوانی دارد این نوع آن از لحاظ اقتصادی نیز بسیار به صرفه است.

برای بالا بردن اجسام از تلمبه و برای جابه جایی و به حرکت در آوردن کالا و اقلام مورد نظر از چرخ استفاده می کند.

محصولاتی که توسط شرکت ما با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه عرضه می گردد ، استاکر دستی مدل At 99، استاکر برقی مدل At 99  ، استاکر شارژی مدل At 99 که هر کدام ویژگی ها و کاربردهای خود را دارد. برای اطلاع از مشخصات و کاربرد هرکدام روی لینک آن کلیک نمایید.

جک پالت چیست ؟

جک پالت ، نام دیگر لیفتراک و پالت بر می باشد. این محصولات در بازار با نام های مختلفی عرضه می شود ، همچنین کاربردهای مختلفی دارد.

در فروشگاه ها، کارخانه ها و حتی در دارو خانه ها وسیله ای را دیده اید که با آن وسایل و بسته های سنگین را بلند کرده و به نقطه دیگری حمل می کنند .

این محصول یک ابزار بسیار کاربردی است که امروزه در تمامی مراکز صنعتی از قبیل کارخانه ها و کارگاه ها همچنین در فروشگاه ها  برای بلد کردن بار مورد استفاده قرار می گیرد .

در انبارها ، کارخانه ها ، سردخانه ها و بسیاری از جاهای دیگر ، از این وسیله برای بلند کردن و حمل کالا هایی که روی پالت قرار داده شده است استفاده می شود .

در واقع مانند یک لیفتراک عمل می کند، به همین دلیل است که به آن لیفتراک دستی می گویند . جک پالت انواع مختلفی دارد. به عنوان مثال جک پالت برقی و جک پالت دستی.

هرکدام از این دو مدل انواع مختلفی دارد.

در انبارها ، کارخانه ها ، کارگاه ها ، مغازه ها بسته به نیاز خود یکی از انواع جک پالت را تهیه می کنند.

جک پالت های جدید قابلیت حمل بار و نفر را همزمان دارا می باشند . و نیازی به نیروی انسانی ندارد. این جک پالت ها برای جابجایی بار در مسافت دور بسیار مفید بوده و در زمان و انرژی کاربر آن صرفه جویی می شود .

انواع جک پالت

انواع جک پالت

استاکر و انواع آن کدام است؟

از استاکر برای جابه جایی و انتقال اجناس ، کالا ، پالت و… استفاده می شود. این وسیله کاربردی در انواع گوناگون برای مشتریان تولید و عرضه می گردد.

استاکر دستی به صورت کاملا دستی در ارتفاع و عرض حرکت می کند و قیمت آن مرقون به صرفه است.

استاکر برقی برای حرکت عمودی و افقی خود هیچ احتیاجی به نیروی مضاعف انسان ندارد و به صورت اتوماتیک قلم مورد نظر را به صورت عمودی و افقی جابه جا می کند.

استاکر شارژی یا نیمه برقی ترکیبی از دو مدل قبل می باشد. برای حرکت در ارتفاع از برق استفاده می کند و اتوماتیک است. ولی برای حرکت در افق و جا به جایی به وسیله هل دادن یا کشیدن با کمک چرخ های تعبیه شده زیر استاکر این کار امکان پذیر است.

این مدل از مدل دستی راحت تر و از مدل برقی کم هزینه تر است به همین دلیل با استقبال خوبی مواجه می شود. ولی مدل های دیگر نیز بسته به کاربردی که مد نظر است مورد استفاده قرار می گیرد.

از جمله استاکر های با کیفیت و کاربردی شرکت آتیه بالابر می توان به این موارد نیز اشاره کرد: استاکر دستی مدل At 99، استاکر برقی مدل At 99  ، استاکر شارژی مدل At 99 . برای اطلاع از قیمت و مشخصات هرکدام از محصولات به لینک آن مراجعه نمایید.

بالابر تلسکوپی

معمولا به صورت سیار کاربرد دارند و در ابعاد و ظرفیت های مختلف ساخته می شوند .

وقتی در مکان های شلوغ باید در زوایای مختلف کار کنید ، داشتن تجهیزات مناسب برای دسترسی مستقیم به نقطه مورد نظر مهم است.

این دستگاه با موتور JLG برای کارهایی که نیاز به دسترسی مستقیم  افقی و عمودی دارند ایده آل هستند. آسانسورهای تلسکوپی شما را به همان جایی که نیاز دارید .

بالابر تلسکوپی

فروش بالابر

گروه صنعتی و فنی آتیه بالابر اولین و بهترین تولید کننده بالابرهای صنعتی در ایران است که دارای تجربه و دانش بالا در زمینه ساخت و طراحی انواع بالابر اعم از ثابت، متحرک، خانگی و فروشگاهی و…می باشد.

این شرکت با دارا بودت تیمی از متخصصان و مهندسان با تجربه و کار بلد توانسته است گامی بزرگ در جهت خدمت رسانی به تمام مردم کشور بردارد با تولید و عرضه ی محصولات با کیفیت به برندی قابل اطمینان تبدیل گردد.

فروش بالابر نه تنها در تهران بلکه در اقسا نقاط کشور انجام می شود و این شرکت با ارئه مشاوره رایگان، محصول متناسب نیاز شما را طراحی و تولید می نماید.

همانطور که می دانید برای فروش بالابر نیاز به واسطه های بسیاری می باشد تا بتوانند در بازار آن ها را عرضه کنند اما این شرکت بدون واسطه محصولات خود را به فروش رسانده و با استفاده از مواد مرغوب و تولید محصولات باکیفیت رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

خرید بالابر

خرید بالابر با توجه به انواع و کاربردهایی که دارد یکی از سخترین کارها می باشد. اما با کمک آتیه بالابر می توان این کار را به راحتی انجام داد و از خرید خود لذت برد.

این شرکت سال ها است در زمینه تولید و فروش انواع بالابر ، استاکر و… فعالیت داشته و تجربه ای بالا کسب کرده است.

اما قبل از خرید آن باید به یک سری نکات توجه داشته بایشد تا یک خریدی مطمئن و با کیفیت را داشته باشید. این نکات عبارتند از :

 • دستگاه دارای نشان استاندار باشد.
 • از مواد با کیفیت و تجهیزات مرغوب تهیه شده باشد.
 • قبل از خرید از متصل بودن درست پیچ و مهخره اطمینان حاصل شود.
 • قبل از خرید اگر امکانش موجود بود چک شود تا از عملکرد درست آن اطمینان حاصل کنید.
 • و…

بسیاری نکات دیگر می باشد که کارشناسان آتیه بالابر در این زمینه با شما کمک فراوانی می کنند.

خرید بالابر دست دوم

خرید بالابر ساختمانی دست دوم یکی از تقاضاها مربوط به خریداران این وسیله است. بسیاری از افراد به جای اینکه بالابر نو بخرند ترجیح می دهند، دست دوم و کارکرده تهیه کنند و هزینه کمتری را پرداخت نمایند .باید توجه داشت که این بالابرهای دست دوم باید بسیار مطمئن و ایمنی باشد.

اگر بسیار کهنه و کارکرده باشد احتمالاً توان ‌موتور آن پایین می‌آید و کارایی مناسبی را نخواهد داشت و یا اینکه به صورت پی در پی احتیاج به تعمیر و هزینه‌های اضافی پیدا می‌کند.

بنابراین بسیار مهم است که دستگاه دسته دوم را از شرکت معتبر تهیه نمایید که یک دستگاه و محصول بسیار با کیفیت و با موتوری سالم در اختیار ما قرار دهد که در ادامه راه مجبور به پرداخت برای خرابی های این دستگاه نشویم.

 شما می توانید بالابرهای ساختمانی دست دوم بسیار تمیز را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت، از آتیه بالابر خریداری نمایید .فروش استثنایی و شگفت‌انگیز برای محصولات دست دوم در این شرکت امکان‌پذیر است. برای اطلاع از قیمت بشکه گیر دست دوم و قیمت بالابر دست دوم با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

خرید بالابر دست دوم

خرید بالابر دست دوم

قیمت بالابر دست دوم چقدر است؟

با توجه به این امر که بالابر دست دوم علاوه بر دارا بودن یک موتور کهنه و کارکرده از طراحی قدیمی برخوردار است به همین خاطر دارای قیمت پایین تر و مقرون به صرفه تری به نسبت یک بالابر نو دارا می باشد.

به همین مظور اکثر افراد نیازمند به ماشین آلات بالابری خواستار خرید بالابر دست دوم می باشند. قیمت بالابر دست دوم در این شرکت با توجه به نوع بالابر و مقدار کارکردی که بالابر برخوردار بوده است محاسبه می شود. البته لازم به ذکر است که آتیه بالابر تنها بالابرهای دست دومی را به فروش می رساند که از سلامت کیفی موتور و بدنه برخوردار باشد.

قیمت بالابر چقدر است؟

یکی از سوالات اساسی مشتریان هنگام خرید این است که هزینه بالابر چقدر است؟ این دستگاه بسته به نوع استفاده آن و کاربر و ویژگی هایی که دارد می تواند قیمت های مختلفی داشته باشد.

هزینه بالابر های مختلف و متنوع را می توانید با استفاده از شماره هایی که در سایت درج کرده ایم جویا شوید. همچنین سعی میکنیم انواع مشاوره های کاربردی را به شما بدهیم تا در هزینه هایتان حداکثر صرفه جویی را داشته باشید.

قیمت بالابر در سال 1400 چقدر است؟

قیمت انواع بالابر و هزینه ساخت بالابر های ثابت و متحرک به موارد متعددی وابسته است. با این وجود شرکت تولید کننده بالابر آتیه بالابر دارای لیست قیمت به روز بوده و میتوانید به سایت مراجعه کرده و برای اطلاع از قیمت انواع بالابرها با کارشناسان ما در تماس باشید.

بالابر چیست؟

بالابر ها یا لیفت کننده ها دستگاه هایی هستند که با ساز و کارهای متفاوت عمل بالابرندگی اجسام و افراد را انجام میدهند. در ادامه به تفسیر این مهم پرداخته می شود.

بهترین تولید کننده بالابر در تهران کدام شرکت است؟

شرکت آتیه بالابر یکی از بهترین و با تجربه ترین تولید کنندگان انواع بالابرهای ثابت و متحرک در کشور بوده و دفتر آن در تهران می باشد.

24 پاسخ
 1. بالابر
  بالابر گفته:

  قیمت بالابر هاییی که قرار دادید واقعا قیمت خیلی مناسبیه. ما همکار شما هستیم می توانید با ما همکاری کنید در زمینه تولید بالابر های صنعتی و خودرو بر

  پاسخ
 2. ایران بالابر
  ایران بالابر گفته:

  سلام و عرض ادب. بالابر میخوام برای 3 طبقه که قابلیت حمل بار و نفر، داشته باشه و قیمتش هم مناسب باشه لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
  • آتیه بالابر
   آتیه بالابر گفته:

   سلام برای خرید بالابر توصیه می شود در ابتدا یک کارشناس از شرکت ما به محل شما مراجعه کند تا پس از ارزیابی و بررسی محل قرار گیری بالابر بهترین و مناسب ترین آن را به شما پیشنهاد دهد قیمت بالابر را هم می توانید از کارشناسان ما پس از بررسی جویا شوید.

   پاسخ
  • آتیه بالابر
   آتیه بالابر گفته:

   سلام قیمت بالابر کارگاهی به نیاز شما چون میزان تحمل بار و ارتفاع آن بستگی دارد که جهت اطلاع با شماره های شرکت تماس گرفته و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

   پاسخ
 3. تک جوش
  تک جوش گفته:

  برای کارگاه بالابر میخواستیم که قابلیت حمل بار و نفر رو داشته باشه. پیشنهاد شما کدوم مدل هست که بصرفه باشه؟

  پاسخ
  • آتیه بالابر
   آتیه بالابر گفته:

   سلام برای صرف قیمت بالابر کمتر می توانید بالابر کارگاهی ما را که از کیفیت بالا برخوردار است و مناسب برای حمل بار و نفر می باشد خریداری کنید.جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره های شرکت می توانید تماس بگیرید.

   پاسخ
 4. یوسف مجتهدی
  یوسف مجتهدی گفته:

  سلام. بنده برای یک فروشگاه عروسک نیاز به بالابر دارم که نفر و حمل عروسک را انجام دهد. هزینه ای تقریبی با توجه به اینکه بار سنگینی حمل نمیکند چقدر است؟

  پاسخ
  • آتیه بالابر
   آتیه بالابر گفته:

   سلام با توجه به اینکه نیازمند بالابری هستید که بار سنگینی را حمل نکند در اینصورت قیمت بالابر به نسبت محصولات دیگر پایین تر می باشد اما برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت های به روز با شماره های شرکت تماس بگیرید.

   پاسخ
 5. شوشتری
  شوشتری گفته:

  سلام خسته نباشید بالابر ثابت برای یک سوپر مارکت به متراژ 30 متر می خواستم که حداقل بتواند 500 کیلو بار را به طبقه ی بالا جابه کند.در فروشگاه شما موجود می باشد یا باید به صورت سفارشی ساخته شود؟

  پاسخ
  • آتیه بالابر
   آتیه بالابر گفته:

   سلام، بستگی به نیاز شما داره و متناسب با اون جایگاهی که قراره نصب بشه طراحی میشه..

   پاسخ
  • آتیه بالابر
   آتیه بالابر گفته:

   سلام، ممنون از شما . در خصوص راهنمایی برای خرید بالابر و یا اطلاع از قیمت بالابر نیز میتواند با ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 6. Mehdi
  Mehdi گفته:

  سلام وقت بخیر ، پیشنهاد شما برای خونه ای که ۱۰ تا پله داره کدوم نوع بالابر هستش که قیمت مناسبی داشته باشه؟

  پاسخ
 7. رستوران جوان
  رستوران جوان گفته:

  سلام و عرض ادب اگه بخاطر داشته باشید ما از شما ۲ تا بالابر برای رستوران خریداری کردیم که واقعا محکم و باکیفیت هستند و الان به یکی دیگه احتیاج داریم که قدرت بیشتری داشته باشه ممنون میشم راهنماییم کنید🙏🙏

  پاسخ
 8. گلستانه
  گلستانه گفته:

  سلام از گوشه بالکن تا کف حیاط حدود 3متره یک بالابر ساده تک نفره عمودی میخواستم. آیا محصول آماده ای دارید و با چه قیمت میشه تهیه کرد؟؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *