نفربر هیدرولیکی

نفربر هیدرولیکی چیست؟

بالابر نفربر هیدرولیکی یکی از انواع بالابر هیدرولیک در شرکت آتیه بالابر است که افراد را جابه جا می کند.اصولا دو نوع بالابر وجود دارد که یکی از آن ها باربر و دیگری نفربر می باشد.در نفربر هیدرولیکی یک مکانیزم جالب فیزیکی وجود دارد. که با اعمال فشار روی پیستون نیرویی به سمت بالا ایجاد می شود و در اصطلاح لیفت یا جابه جایی به سمت بالا اتفاق می افتد. این همان قانون فشار در سطح مقطع برابر با نیرو در همان راستا ، می باشد. در واقع فناوری آسانسور هیدرولیک همین موضوع می باشد که در بسیاری از ماشین ها کاربرد دارد و استفاده می شود.

کیفیت بالابر نفربر بسیار حائز اهمیت می باشد ، زیرا در صورت استفاده از بالابرهای بی کیفیت خسارت جانی و مالی ممکن است متحمل شوید. یکی از موارد مهم و تخصصی نصب بالابرها می باشد. این کار باید توسط نیروی خبره و باتجربه انجام گیرد تا در عملکرد آن خللی وارد نشود.

اطلاع از قیمت بالابر
اطلاع از قیمت بالابر

نفربر هیدرولیکی در کجا استفاده می شود؟

در گذشته بیشتر منازل و ساختمان ها یک طبقه و کوتاه بودند ولی امروزه بیشتر ساختمان ها به دلیل کمبود جا از ارتفاع رشد نموده و شاهد ساختمان های چند طبقه هستیم. بالابر ها برای جابه جایی افراد و بار در بین طبقات استفاده می شوند.برخی از ساختمان های چند طبقه دارای آسانسور نمی باشند یا ممکن است افراد ناتوان یا کهنسال توانایی بالا رفتن از پله را نداشته باشند از این نفربر هیدرولیکی معمولا برای جابه جایی بین طبقات استفاده می شود . در ساختمان های مسکونی ، اداری ،تجاری – اداری و به طور کلی ساختمان های چند طبقه کاربرد دارد.

نفر بر مدل AT 11

بالابر خانگی مدل AT 00

برای اطلاع از قیمت نفربر هیدرولیکی و سایر محصولات ما با شماره زیر تماس حاصل نمایید. مشاورین ما آماده پاسخگویی به شما در کم ترین زمان ممکن می باشند.

شماره تماس: 09120879186

 

نفربر هیدرولیکی چه کاربردی دارد؟

بالابر ها برای جابه جایی افراد و بار در بین طبقات استفاده می شوند. در ساختمان های مسکونی ، اداری ، تجاریو به طور کلی ساختمان های چند طبقه کاربرد دارد.

کارایی نفربر هیدرولیکی چیست؟

دو نوع بالابر وجود دارد که یکی از آن ها باربر و دیگری نفربر می باشد. در نفربر هیدرولیکی با اعمال فشار روی پیستون نیرویی به سمت بالا ایجاد می شود و در اصطلاح لیفت یا جابه جایی به سمت بالا اتفاق می افتد.

قیمت نفربر هیدرولیکی چقدر است؟

قیمت نفربر با توجه به نوع دستگاه، ظرفیت و ابعاد آن تعیین می شود. در شرکت آتیه بالابر این محصول با قیمتی مناسب و کیفیت بالا عرضه می شود.
 برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمتهای روز بازار تماس بگیرید: 02155287389 ، 09120879186

2 پاسخ
  1. محمد حسین عفرانز
    محمد حسین عفرانز گفته:

    تشویر همراه قیمت و مشخصات مدلهای مختلف جهت مقایسه از اطلاعات ضروری هست که بهتر هست در سایت درج شود.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *